Sihirli Bilet Nedir?

Sihirli Bilet, konser, tiyatro ve festival gibi etkinlik biletleri üzerinden para kazanmanızı sağlayan yeni nesil bilet satış platformudur.

Sihirli Bilet Nasıl Çalışır?
Sihirli Bilet Nedir?

Sihirli Bilet Nedir?

Arkadaşlarına, akrabalarına, mahalledeki amcaya.. Dilediğin kişiye bilet satabileceğin yepyeni bir platform! Sat butonuna tıklayarak istediğin herkese satın alma linki gönderebilir ve senin linkinden satın alınan her bilet üzerinden para kazanabilirsin! Ya da kendine bilet alarak istediğin etkinliğe indirimli gidebilirsin! İşte yapman gerekenler..

Sihirli Bilet’e Üye Ol

App Store ve Google Play’den indirebileceğin uygulamamızdan, ya da web sitemiz üzerinden Sihirli Bilet’e ücretsiz bir şekilde üye ol.

Satışını Yapmak İstediğin Etkinliği Seç

Etkinlikler listesinde her etkinliğin bilet fiyatını ve bu bileti sattığında kazanacağın paranın miktarını görebilirsin. Bilet fiyatı yanında belirtilen kazanç tutarı, bileti sattığında hesabına geçecek olan nakit paradır. Peki nasıl mı? Satışını yapmak istediğin etkinliği seçerek, sat butonuna tıkla..

Bileti Satmak İstediğin Kişiyi Bul ve Bilgilerini Gir.

Karşına çıkan ekranda, bilet satışı yapmak istediğin kişinin telefon numarasını ya da e-posta adresini gir ve gönder butonuna tıkla!

Satış Yap Para Kazan.

İşte bu kadar! Bileti satın almasını istediğin kişi, gönderdiğin linke tıklayarak etkinlik biletini alsın, paran da etkinlik gerçekleşince nakit olarak hesabına yatsın! Dilediğin gibi harca!

Daha Çok Bilet Sat Daha Çok Para Kazan.

Sihirli Bilet üzerinden ne kadar çok etkinlik bileti satarsan, o kadar çok nakit para kazanırsın! Peki nasıl daha çok bilet satabilirsin? Arkadaşlarına, akrabalarına, hatta uzun zamandır görüşmediğin dayına ulaş, Sihirli Bilet üzerinden onlara da bilet sat!

Arkadaşlarını Üye Yap, Yine Kazan!

Belli periyotlar için belirlenen bilet satış rakamlarına ulaş, Gold üye olup arkadaşlarını da Sihirli Bilet üyesi yapma yetkisi kazan! Böylece üye olan arkadaşlarının yaptığı satışlardan da kazanç sağla, daha çok kazan!

Bonus Ödüllerin Keyfini Çıkar!

Her ay en çok bilet satan üyeler arasına girdiğinde para ödüllerinden bedava etkinlik biletlerine, yurt içi tatillerden yurt dışı festivallere kadar birbirinden güzel pek çok bonus ödülün tadını çıkarabilirsin!

Mobil Uygulamamız Tüm Marketlerde!

Hemen indir ve hemen bilet satmaya başla!

KAYIT OL

ETKİNLİK SEÇ

SATIŞINI YAP