Sihirli Bilet

#SENSATSENKAZAN

Sihirli Bilet

Türkiye’de eğlence anlayışını kökünden değiştiren Sihirli Bilet, etkinlik bileti satarak para kazanmanı sağlayan, eğlendirirken kazandıran bir uygulama!

Sihirli Bilet

20 yılı aşkın festival, konser ve menajerlik tecrübemizle Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiğimiz Sihirli Bilet, sanatseverleri ülkedeki en çok rağbet gören kültür – sanat etkinlikleriyle buluşturan, bunu yaparken de kullanıcılarına kazanç sağlayan sihirli bir platform. Eylül 2022 itibariyle Türkiye'nin en büyük müzik yapım şirketi DMC ile güçlerini birleştirerek, yepyeni projelere imza atmaya da oldukça hevesli..

Amacımız, festival, tiyatro, konser gibi etkinliklere katılmak isteyen sanatseverlerin ilk durağı haline gelirken, değerli kullanıcılarımıza da eğlenerek kazanç elde etme fırsatı sunmak, ve onlarla birlikte büyümek. Eğer sen de bir kültür sanat aşığı olarak hem eğlenmek hem de kazanç elde etmek istiyorsan, doğru yerdesin…

Bu sebeple, Sihirli Bilet’e çok hoş geldin!

Kullanıcı Yorumları

Sihirli Bilet kullanıcılarından dinleyin

Özgür Yıldırım

Özgür Yıldırım

Sihirli Bilet üzerinden aldığım biletten 20 TL kazandım, konser biletlerini arkadaşımlarıma da satarak 200 TL kazanarak konseri bedavaya getirmiş oldum. Teşekkürler...

Aylin Begüm

Aylin Begüm

Harika bir konserdi! Bu konser biletini de Sihirli Bilet'ten alarak, hem kolaylıkla biletimi edindim, hem de arkadaşlarıma satarak para kazanmış oldum.

Mobil Uygulamamız Tüm Marketlerde!

Hemen indir ve hemen bilet satmaya başla!

KAYIT OL

ETKİNLİK SEÇ

SATIŞINI YAP