Royal Pop Festival

Life Park - İstanbul

Etkinlik Detayları

Royal Pop Festival

- Etkinlikte 15 yaş sınırı vardır. 15 yaş ve üzeri giriş yapabilir.

- İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.

- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşulu ile etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir.

- Etkinlik alanına yiyecek ve içecek satışı olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.

- Konser alanına yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğu size aittir.

- Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fiyatlar

Satılan bilet kategorisine göre, hangi kategorinin ne kadar para kazandırdığı aşağıda belirtilmiştir.
Bilet Fiyatları Kazanç
BISTRO - 3 KİŞİ (İkramlı) - 3000 TL 500 TL
ZONE 1 - 200 TL 32 TL

Sihirli Bilet'te satılan tüm etkinliklerin bilet fiyatı, diğer bilet satış siteleri ile aynıdır. Ek bir komisyon ya da fiyat farkı ödemeniz gerekmez.

Bileti satmak istediğinizde; Kategori ve bilet adedi seçimi yaptıktan sonra, sat butonuna tıklayarak, bileti satın almasını istediğiniz kişinin cep telefonu ya da e-posta adresini girin. Bilet satın alma linki gönderdiğiniz kişi satın alma gerçekleştirdiğinde, bu satın almadan doğan kazancınız profilinizde kazançlarım altında gözükecektir.

Bileti kendinize almak istediğinizde; Kategori ve bilet adedi seçiminizi gerçekleştirdikten sonra bilet satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra, satın aldığınız etkinlik detayında gözüken kazanç tutarı, profilinizde kazançlarım altında gözükür.

Oturma Planı

Oturma Planı

Benzer Etkinlikler